Sháníte vhodný program pro správu iPhonu či iPadu? Co tahle iMazing?

Sháníte vhodný program pro správu iPhonu či iPadu? Co tahle iMazing?

V dnešním příspěvku bych vás rád seznámil s nástrojem pro správu iPhone či iPad. Tato aplikace se jmenuje iMazing a je opravdu skvělá. Aplikaci je možné pro zkoušku používat i bez nutnosti registrace. Samozřejmě musíme počítat s tím, že tím pádem bude mít omezené možnosti a limity.

Aplikace je ke stažení na tomto odkazu.

Aplikace po spouštění vypadá následovně.

V levé části jsou k dispozici ikony pomocí kterých můžete přejít rovnou do nastavení daných aplikací.

Další z velkých výhod je, že pomocí tohoto programu je možné kopírovat soubory mezi iOS zařízením a počítačem.

Kliknutím spodní barevnou čáru, která informuje o využití zařízení zjistíte přesnou informaci o tom, kolik místa zabírá určitý typ dat.

Pokud kliknete na ikonu baterie (vpravo dole), tak se zobrazí technické detaily k baterii. Takže např. zjistíte, že baterie v zařízení již není v dobré kondici a je vhodné zapřemýšlet o výměně baterie nebo náhradě celého zařízení.

Pokud máte větší počet zařízení, tak se po připojení datovým kabelem automaticky zaregistruje.

Kliknutím pravého tlačítka myši na zařízení můžeme vyvolat rychlé volby, které bychom chtěli spustit. Např. zálohu, rychlý přenos dat atp.

Pomocí volby Tools (nástroje) můžeme např. toto velké okno zmenšit.

Poté máme obě zařízení přehledně zobrazené.

Program lze používat ve zkušebním režimu. Při spuštění bude zapotřebí vždy potvrdit, že chcete pokračovat ve zkušebním provozu.

Pokud byste měli o tento program zájem, tak si možné vybrat vybrat si zde z nabízených variant. Pokud již máte zakoupenou licenci, tak pomocí menu Licence lze zadat registrační kód a tím odemknout veškerá omezení.

Z vlastní zkušenosti bych vás chtěl upozornit na to, že pokud plánujete odinstalovat tento program nebo přeinstalovat operační systém, kde je tento program nainstalován, tak nejprve proveďte odebrání licence.

Pokud to totiž neprovedete, tak tato licence bude stále brána jako využitá a při opětovné registraci se vám zobrazí informace o tom, že již nemáte volnou licenci. Pokud se vám to stane, tak stačí zaslat mail na podporu a oni obratem resetují čítač licencí. Ale v případě, že potřebujete tuto aplikaci využít co nejdříve, tak je to zbytečná komplikace.

Na závěr přikládám ještě i video výrobce, kde můžete přehledně vidět funkce.

Já osobně tuto aplikaci využívám již několik let a myslím si, že je to opravdu velmi zdařilý program.

Pokud sháníte vhodný program pro správu iPhone a iPad, tak vám vřele doporučuji tento program k vyzkoušení.