Odemčení iPadu/iPhone bez znalosti PINu? Pomůže nástroj UnlockGo.

Odemčení iPadu/iPhone bez znalosti PINu? Pomůže nástroj UnlockGo.

Dnes jsem našel zajímavý program UnlockGo od firmy iToolab, který vlastníkům iPhone nebo iPad zařízení může řádně ulehčit život v případě, že zapomněli přístupový kód do zařízení a bez ohledu na zachování uložených dat, které mají zálohovány na iCloudu by potřebovali reset zařízení.

Tato aplikace dokonce nabízí možnost odebrat aktivační zámek z iCloudu, což už mi přijde dost na hraně. Každopádně pokud je to opravdu vaše zařízení, tak věřím, že i toto je velmi dobrá věc, protože už jsem se setkal s chybou při reinstalaci zařízení, kdy jediným řešením bylo odebrání tohoto zařízení z iCloudu. Pak proběhla reinstalace operačního systému bez problému.

Odkaz pro stažení aplikace je zde. Aplikace je určena pro operační systémy Windows a MacOS. Instalace probíhá formou next .. next … Finish, takže není nutné si zde zobrazovat průběh instalace.

Aplikace po spuštění vypadá následovně. Jsou zde pouze dvě velká tlačítka. První tlačítko je určeno pro odemčení resp. zrušení kódu do zařízení. Ve výsledku se jedná o reinstalaci zařízení. Druhé tlačítko je určeno pro odebrání registrace zařízení z iCloudu.

Obrazovka první volby v aplikaci

Odemčení iOS zařízení

Obrazovka druhé volby v aplikaci

Odebrání iCloud aktivačního zámku

Ukázka, jak se s touto aplikací zachází je vidět na tomto videu.

Reinstalace iOS

Odebrání aktivačního zámku

Druhá funkcionalita pro odebrání aktivačního zámku již využívá JailBreak, který již není zcela čistým způsobem odstranění ochrany systému. Výrobce tohoto software předem upozorňuje, že tento způsob odemčení konáte na vlastní nebezpečí.

Bez akceptace tohoto upozornění není možné v akci pokračovat.

Pokud byste o tuto aplikaci měli zájem, tak je možné si zde zakoupit licenci.

Tento článek není propagací hackerského nástroje, ale programu na trhu, který tyto možnosti odblokování nabízí a tudíž je zcela na vás, zda tento software bude využívat či nikoliv.