Zajímavý poštovní klient eM Client 8 Pro.

Zajímavý poštovní klient eM Client 8 Pro.

Dnes vám chci ukázat velmi zdařilou aplikaci emailového klienta eM Client 8 Pro. Tento emailový klient je velmi podobný Microsoft Outlooku a zároveň nabízí velmi zajímavou cenovou politiku.

Aplikaci je možné stáhnout z tohoto odkazu.

V rámci instalace je možné si vybrat motiv, který se nastaví v rámci poštovního klienta.

Pokud používáte jiný emailový software (např. Microsoft Outlook), tak se vám nabídne možnost importu poštovních účtů. Při importu bude zapotřebí zadat přístupové heslo u všech emailových účtů.

Po dokončení importu účtů se automaticky spustí emailový klient.

Dále je možné tuto aplikaci používat zdarma s omezením pro dva emailové účty. Pokud byste rádi používali tuto aplikaci pro každodenní práci s emaily, tak je určitě vhodnější přejít na verzi Pro. Ceník je k dispozici zde.

Momentálně je velmi zajímavá akce s časopisem Chip, kde je možné s promo kódem získat licenci na dva roky provozu plné verze eM Clienta 8 Pro. Pokud byste si na tento program opravdu zvykli, tak je možné zakoupit i licenci s doživotními upgrady.

Kdo je např. zvyklý na používání Microsoft Outlook a nechce si na domácí používání kupovat celý Microsoft Office, tak si myslím, že tento klient je opravdu vhodná náhrada. Zkuste sami a uvidíte.