Přepínání zvuku pod kontrolou.

Přepínání zvuku pod kontrolou.

Dnes bych rád představil velmi zajímavý program SoundSwitch který se může velmi hodit těm, kteří často potřebují přepínat zvukové zdroje mezi aplikacemi. V rámci operačního systému Windows je občas složitější přepínat zdroje zvukového výstupu vč. nastavení mikrofonu.

Tento program je přímo vytvářen pro přepínání zdrojů, takže máte naprostou jistotu změny na správné zdroje. Není nutné dále zjišťovat, zda je vše správně nastaveno.

Software je ke stažení na tomto odkazu. Instalace programu je ve formátu Next, Next a Finish, takže není nutné si zde zobrazovat průběh. Nicméně tato aplikace vyžaduje instalaci .NET Framework

Přehled možností nastavení této aplikace.

Jazyková podpora je následující

V rámci této aplikace je možné vytvářet profily, což pomůže k rychlému přepnutí přednastavených voleb. V rámci všech rozbalovacích voleb jsou vždy všechna zařízení zvuku, která máte k dispozici, takže stačí pouze vybrat dle požadavku. Dále je možné k danému profilu vytvořit trigger (spouštěč), který vám tento profil automaticky nastaví.

V tray ikonách je možnost pomocí pravého tlačítka myši vyvolat menu pro práci s tímto programem.

Tento program je zcela zdarma, každopádně pokud byste rádi podpořili výrobce, tak se po instalaci zobrazí možnost Donate (darovat) nějaký finanční obnos.

V rámci současného používání přepínání zvukových zdrojů např. z důvodů meetingů přes internet a např. spouštěním videí či her je tato aplikace velmi užitečná a stojí za vyzkoušení.